Możemy poszczycić się kolejnym sukcesem !

Nasze Przedszkole wzięło udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Przyjęcie urodzinowe”, zorganizowanym przez Akademię Play Doh.
Zadaniem konkursowym było przygotowanie „smakołyków z ciastoliny” na przyjęcie urodzinowe.
Konkurencja była ogromna - do konkursu zgłoszono ponad 430 prac z przedszkoli z całej Polski. Wśród nich nasza zajęła zaszczytne III miejsce (!!!), zdobywając tym samym wspaniałe nagrody: meble wypoczynkowe dla naszych dzieci, książki , zestawy kreatywne i „ciastolinę”.

Jest nam niezmiernie miło, że wysiłek i staranie naszych dzieci, nauczycielek i rodziców został doceniony przez jury konkursu.

KonkursPlayDoh

Mini Igrzyska Olimpijskie

Dnia 26.04.2018 r. w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy mini igrzyska olimpijskie. Do zawodów przystąpili przedstawiciele z grupy II i III. Dzieci świetnie się bawiły i dzielnie kibicowały wybranym przedstawicielom grup. Celem mini igrzysk olimpijskich było rozwijanie sprawności ruchowej, wprowadzenie do ćwiczeń elementów współzawodnictwa, kształtowanie formy rywalizacji sportowej z zachowaniem zasady fair- play. Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział i kibicowanie.

Igrzyska przdedszkolne 6

Igrzyska przdedszkolne 7

Igrzyska przdedszkolne 8

Igrzyska przdedszkolne 9

Igrzyska przdedszkolne 10

Dzień Grecki

Dnia 24.04.2018 r. obchodziliśmy w przedszkolu dzień Grecki. Już od rana dzieci z nauczycielkami witały się w języku greckim.Wszyscy udaliśmy się w podróż do słonecznej Grecji, odwiedziliśmy górę Olimp, Akropol, poznaliśmy bogów greckich i historie igrzysk olimpijskich.Dzieci miały okazję utrwalić kolory Grecji (biały i niebieski), flagę i godło. Tego dnia w naszym przedszkolu dominowała grecka kolorystyka. Dowiedzieliśmy się co lubią jeść Grecy, mogliśmy posmakować w tym dniu greckich potraw.

Dzien Grecki 1

Dzien Grecki 3

Dzien Grecki 2

Dzien Grecki 4

Dzien Grecki 5

Dzien Grecki 6

Dzien Grecki 7

Spektakl o tematyce ekologicznej pt.
,,Dyzio i Dodo razem z przyrodą"

Dnia 23.04.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się spektakl o tematyce ekologicznej pt. ,,Dyzio i Dodo razem z przyrodą". To spotkanie było wspaniałą okazją do podsumowaniana temat ochrony przyrody. Aktorzy zaprezentowali historie przybysza z innej planety o imieniu Dodo. Na głównego bohatera po po wylądowaniu na ziemi czekało wiele wrażeń. W czasie krótkiej wycieczki poznał nowe dla niego otoczenia. Na swojej drodze spotkał uroczego kota Dyzia, który ciekawie opowiadał o środowisku naturalnym.

Spektakl Dyzio i Dodo razem z przyrodą 1

Spektakl Dyzio i Dodo razem z przyrodą 2

Dzień Motyla

Dnia 20.04.2018 r. nasze przedszkole brało udział w ,,Dniu Motyla". Dzieci wzięły udział w licznych konkursach, zabawach przy muzyce oraz warsztatach plastycznych.

Dzien Motyla 1

Dzien Motyla 2

Podziękowania

Dziękujemy Pani dr Marcie Ciecierskiej za przygotowanie i poprowadzenie prelekcji dla rodziców nt. "Zasad żywienia w przedszkolu w świetle nowych przepisów".
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie smakowitych wypieków konkursowych.
Bardzo dziękujemy tacie Stasia, Panu Radosławowi Pruszyńskiemu za "górę" świeżutkich i pięknych jabłuszek oraz pyszne soki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc przy organizacji pikniku "Powitanie Jesieni"
Copyright © 2013. Przedszkole 10 Rights Reserved.