Gminne konkursy plastyczne pod honorowym patronatem

Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno:

- II miejsce i dwa wyróżnienia w konkursie plastycznym
„Nasze rodziny lubią witaminy”
zorganizowanym przez Przedszkole nr 11.

- I, II i III miejsce w konkursie plastycznym
„Smoki, wróżki, czarodzieje"
zorganizowanym przez Przedszkole Nr 7,

- I, III miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym
„Zwierzęta Świata”
zorganizowanym przez Przedszkole Nr 2,

- I miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym
„W Krainie Orła Białego”
zorganizowanym przez Przedszkole Nr 11,

- II miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym
„Zwierzęta z moich bajek”
zorganizowanym przez nasze przedszkole.

II, III miejsce oraz wyróżnienia w konkursie  „Wielkanocny Europejski Zając”, którego organizatorem konkursu był „Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct â€" Piaseczno”

I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim „Przygody wierszykiem pisane”

III miejsce w VIII edycji konkursu plastycznego organizowanego przez Urząd Marszałkowski woj. mazowieckiego o tematyce ekologicznej
„Łąki, puszcze i doliny rzeczne czyli mazowieckie zakątki bajeczne”,

I miejsce w konkursie plastycznym na „Gwiazdę Kolędniczą” zorganizowanym przez Muzeum Regionalne w Piasecznie,

I i III miejsce w r konkursie plastycznym zorganizowanym przez Punkt Informacji Europejskiej pt. „ Europejska ozdoba choinkowa,

II miejsce i wyróżnienie w między przedszkolnym konkursie plastycznym „Moi bohaterowie – Babcia i Dziadek”

I miejsce w konkursie Muzeum Regionalnego  na drzewko bożonarodzeniowe

II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym  "Żyj zdrowo"

Wyróżnienie w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym  „Miś- bohater książkowy”

I miejsce i wyróżnienie w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno "Jesień w sadzie i ogrodzie".

I miejsce w konkursie plastycznym "MOJA IDEALNA SZKOŁA" organizowanym przez Prywatną Szkołę Podstawową "World School" w Piasecznie.

Wyróżnienie specjalne dla naszych dzieci za najlepsze prace plastyczne przesłane na konkurs.

II miejsce w konkursie organizowanym przez Centrum Kultury w Piasecznie na tracydyjną szopkę bożonarodzeniową.

Dyplom od Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Pana Zdzisława Lisa za zorganizowanie konkursu ekologicznego "Zabawka z surowców wtórnych".

I miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym "Przedszkole moich marzeń",

zorganizowanym przez Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Piasecznie.

I i III miejsce w konkursie  organizowanym przez Muzeum Regionalne w Piasecznie - "Pisanka Wielkanocna"

Udział w wystawie "Unia Europejska w oczach dziecka"

I miejsce w Wieloboju Sportowym organizowanym przez Gminę w Piasecznie

II miejsce w konkursie  "Kraina zdrowego ząbka" organizowanego przez klinikę Silver Dental

Udział w konkursie "Zbożowe mandele" organizowany przez "Akademię Zdrowego Przedszkolaka"

Udział w ogólnopolskiej  akcji " Kubusiowi Przyjaciele Natury"

Udział w ogólnopolskiej akcji " Cała Polska czyta dzieciom"

Udział w ogólnopolskiej akcji " Pięć porcji owoców i warzyw"

Udział w ogólnopolskiej  akcji " Akademia Aquafresha"

Udział w świątecznej akcji " Całą góra grosza"

Udział w charytatywnej akcji " Okruch Serca"

Podziękowania

Dziękujemy Pani dr Marcie Ciecierskiej za przygotowanie i poprowadzenie prelekcji dla rodziców nt. "Zasad żywienia w przedszkolu w świetle nowych przepisów".
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie smakowitych wypieków konkursowych.
Bardzo dziękujemy tacie Stasia, Panu Radosławowi Pruszyńskiemu za "górę" świeżutkich i pięknych jabłuszek oraz pyszne soki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc przy organizacji pikniku "Powitanie Jesieni"
Copyright © 2013. Przedszkole 10 Rights Reserved.