Dni Adaptacyjne

Tradycją naszego przedszkola jest organizowanie spotkań adaptacyjnych. Takie pierwsze spotkanie Dyrektora placówki Pani Aliny Basak oraz nauczycielek z rodzicami odbyło się 22 czerwca 2021 r. Dotyczyło ono spraw organizacyjnych związanych z pobytem dzieci w przedszkolu.

Spotkania adaptacyjne dla dzieci odbyły się w dniach 30-31 sierpnia 2021r. Pierwszego dnia maluszki wzięły udział w zabawach podczas których zapoznały się ze swoimi znaczkami. Przyozdobiły także swoje samoloty które pomogły im następnego dnia „przylecieć” z uśmiechem do przedszkola.

Drugi dzień był również pełen wrażeń, ponieważ maluszki z niewielką pomocą rodziców tworzyły złota rybkę oraz kraba. Zabawy integracyjne prowadzone przez nauczycielki zbliżyły dzieci do siebie, pozwoliły pokonać lęk i nieśmiałość. Dni adaptacyjne przebiegły w miłej i radosnej atmosferze.

Witamy w naszym przedszkolu!!!

Ps. Jeśli tylko chcesz Ty też możesz być częścią naszej przedszkolnej społeczności 😉