Dziękujemy

Na koniec kilka słów podziękowań:

Dziękujemy dzieciom za wspaniałą pracę jaką wykonywałyście w domu podczas pracy zdalnej, dziękujemy rodzicom za wsparcie i poświęcony czas w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie było to łatwe, zwłaszcza gdy ma się kilkoro dzieci w domu i trzeba jeszcze wykonywać obowiązki zawodowe.

Codzienna praca zdalna i aktywność naszych przedszkolaków pokazała, że nasi wychowankowie są cudowni i wspaniali. Mamy świadomość wysiłku jaki włożyli Państwo w ten proces.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za zrozumienie, zaangażowanie w realizację zdalnego nauczania, mobilizowanie swojego dziecka do wykonywania ćwiczeń i zadań utrwalających dotychczasową wiedzę i umiejętności, a także za pomoc umożliwiającą realizację podstawy programowej.

Drogie dzieci ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, Było mnóstwo wspaniałych chwil. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy. Uważajcie na siebie podczas wakacyjnych zabaw.

Do zobaczenia!!