Konkurs “Moja wymarzona książka”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. ” Moja wymarzona książka” organizowanym przez Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 5 w Piasecznie. Warunki uczestnictwa: Prace konkursowe wykonują dzieci z pomocą rodziców w domu. Dzieci wykonują projekt okładki książki o jakiej marzą. Może to być książka już istniejącą,znana, np.ulubiona bajka albo taka, która jeszcze nie istnieje – wymyślona przez dziecko. Wymarzona książka może być baśń, zbiór wierszy, powieść jak również encyklopedia czy książka popularnonaukowa, np. o kosmosie, dinozaurach. Wybór należy do dziecka. Technika prac: dowolną – płaska (bez materiałów sypkich). Format prac A4. Praca powinna być oprawiona ( passę partout max 3 cm). Prace oraz wymagane zgody należy dostarczyć do wychowawcy grupy do 19 stycznia.