PLEBISCYT EDUKACYJNY 2022 “PRZEDSZKOLE ROKU” ETAP WOJEWÓDZKI 4 MIEJSCE – PRZEDSZKOLE NR 10 W PIASECZNIE

Drodzy Rodzice , w październiku otrzymaliśmy informację o nominacji naszej placówki w Plebiscycie Edukacyjnym 2022 w kategorii Przedszkole Roku.
Dzięki Państwa głosom zdobyliśmy 1 miejsce spośród 32 placówek powiatu piaseczyńskiego co zagwarantowało nam awans do etapu wojewódzkiego.
Liczba głosów która z każdym dniem rosła przez długi czas utrzymywała naszą placówkę na podium, jednak mimo naszej zaciętej walki zajeliśmy 4 miejsce. Ten plebiscyt jednak pokazał nam, że potrafimy się zjednoczyć, być jedną drużyną która wierzy do końca w sukces. Uważamy, że jesteśmy zwycięzcami a zdobycie aż 501 głosów!!!!!! to potwierdza. Serdecznie dziękujemy.