Świąteczna Księga Kulinarna Przedszkola nr 10

Grudzień to miesiąc w którym dużo czasu spędzamy w kuchni przygotowując domowej roboty specjały. Niemal każda gospodyni przyrządza jakieś pyszności według własnego przepisu. Warto podzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami z innymi.

Drodzy Rodzice, pochwalcie się przepisami na najsmaczniejsze potrawy przygotowane w Waszych domach. Czekamy z niecierpliwością.

Regulamin:

• Każdy uczestnik może przesłać jeden przepis na potrawę świąteczną (zapisany w pliku Word – jedna strona A4).
  • Potrawa powinna być opatrzona listą niezbędnych składników oraz sposobem wykonania.
  • Przesyłamy wyłącznie sprawdzone przepisy na potrawy robione w Państwa domach.
  • Przepisy przesyłamy do 6 grudnia na adres e-mail grupy przedszkolnej  do której należy dziecko (Żabki, Słoneczka, Kotki,  Biedronki, Motylki lub Jeżyki). W treści wiadomości prosimy o wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz stopień pokrewieństwa (przykład: mama/tata/babcia/dziadek Zuzi Kowalskiej z grupy Słoneczek).
  • Przepisy zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola, przedszkolnym facebooku oraz w formie papierowej książki kucharskiej.
  • Zapraszamy do korzystania z przepisów i koniecznie fotografowania gotowych potraw – w styczniu odbędzie się głosowanie na najlepszy przepis.
  • Autor przepisu, który zostanie wykorzystany najwięcj razy otrzyma tytuł „Masterchefa Przedszkolnego” oraz nagrodę niespodziankę.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!