Zabranie Rodziców

Szanowni Rodzice,

poniżej kilka informacji, które pomogą odnaleźć się nam wszystkim w niezwykłej rzeczywistości powrotu naszych dzieci do przedszkola od września 2020J

1/ Rada Rodziców wraz z Panią Dyrektor zadecydowała o zakupie wyprawek do przedszkola (kredek, bloków, farb itd.) na aktualny semestr dla grup przedszkolaków, którzy w poprzednim semestrze uczęszczali do naszego przedszkola. Materiały plastyczne zostały zakupione ze środków, które zostały z wpłat rodziców za okres do marca 2020.

2/ Rodzice, który uregulowali składki od kwietnia 2020 nie muszą wpłacać składek odpowiednio za ilość miesięcy uregulowanych z góry. 

3/ Bardzo prosimy o regularne wpłacanie składek od września 2020, które pozwolą na zakup m.in łatwych do dezynfekcji mat do siedzenia dla dzieci. Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego z przedszkola zostały usunięte sprzęty, dywany, które trudno dezynfekować. Zakup mat pozwoli  na wygodne dla dzieci prowadzenie zajęć.

4/ Prosimy o stosowanie się do zasad sanitarnych, które pozwolą w bezpieczny sposób korzystać z zajęć przedszkolnych.

5/ Jednocześnie informujemy, że na następny tydzień planowane jest zebranie z rodzicami.

14.09.2020r. (poniedziałek) godz.17:15

  • Żabki
  • Kotki
  • Jeżyki

15.09.2020r. (wtorek) godz.17:15

  • Biedronki
  • Słoneczka
  • Motylki

Na zebranie nie przyprowadzamy dzieci. Obowiązuje zakrywanie ust i nosa.

Więcej szczegółów zostanie podanych w najbliższym czasie. Prosimy o monitorowanie informacji zamieszczanych na  stronie internetowej Przedszkolaoraz na naszym Facebook’u.

                                                                                                                              Dyrektor Przedszkola Nr 10

          Rada Rodziców Przedszkola nr 10