Największe sukcesy 2019

„Moniuszko w mazowieckich szkołach i przedszkolach”

Szalenie miło jest nam poinformować, że nasze przedszkolaki wygrały konkursu w ramach projektu „Moniuszko w mazowieckich szkołach i przedszkolach” realizowanego przez Teatr Wielki Opera Narodowa we współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii „Przedszkola i klasy 0-3”.

Kolejny sukces Przedszkola Nr 10 w Piasecznie

Przedszkole nr 10 brało udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Jak nasze przedszkole promuje zasady bezpieczeństwa”, organizowanym przez telewizję Nickelodeon oraz Polski Czerwony Krzyż.

Jest nam miło poinformować, że praca naszych dzieci zostało wybrana spośród prawie 200 prac nadesłanych z całej Polski i znaleźliśmy się w wąskim gronie zwycięzców!

Przedszkole nr 10 numerem jeden na Mazowszu!

„Chroń naturę – nic wielkiego zrób dla ziemi coś dobrego” – z takim hasłem zmierzyły się przedszkolaki z Przedszkola nr 10 w Piasecznie przygotowując zwycięska pracę plastyczną na konkurs ekologiczny zorganizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Konkurencja była ogromna, ponieważ w tym roku w konkursie wzięło udział około tysiąca dzieci z 210 mazowieckich przedszkoli.„Chroń naturę – nic wielkiego zrób dla ziemi coś dobrego” – z takim hasłem zmierzyły się przedszkolaki z Przedszkola nr 10 w Piasecznie przygotowując zwycięska pracę plastyczną na konkurs ekologiczny zorganizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Konkurencja była ogromna, ponieważ w tym roku w konkursie wzięło udział około tysiąca dzieci z 210 mazowieckich przedszkoli.

• I  i  II  miejsce oraz 5 wyróżnień w  gminnym  konkursie plastycznym „Obrazki z przeszłości miasta” zorganizowanym przez  Centrum Kultury w Piasecznie.
  • I miejsce w między-przedszkolnym  konkursie  plastycznym  „Jesienne stwory z warzyw i owoców”.
  • III miejsce w  XII Mistrzostwach  Przedszkoli Gminy Piaseczno w Wieloboju Lekkoatletycznym.
  • Dyplom za  udział i  zaangażowanie  w akcję „Sprzątanie Świata 2019.
  • I miejsce i trzy wyróżnienia w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie „Zaczarowany świat Wandy Chotomskiej”
  • wyróżnienie w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie  „W świecie wierszy Wandy Chotomskiej”.
  • . I i III miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Przedszkole Nr 6  „Ojczyzna w oczach małego Polaka”
  • I, II  miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym  pt. „Tradycyjna Palma Wielkanocna”,  zorganizowanym przez Centrum Kultury w Piasecznie.
  • Certyfikat ukończenia  warsztatów   „Dzieci ratują”.
  • VII edycja ogólnopolskiego konkursu „Sprawdzone przez przedszkolaków” firmy WADER – Zwycięzcami konkursu są dzieci z grup Jeżyki, Żabki, Słoneczka.
  • Między-przedszkolny konkurs plastyczny „Pani Wiosna” :

I Miejsce – Maja Cichocka  (g. Słoneczka).

III Miejsce – Michalina Chojnacka(g. Kotki).

• Między-przedszkolny konkurs plastyczny „Niepodległa oczami dziecka”.

Wyróżnienie – Dawid Ciurysek (g. Słoneczka)

• Między-przedszkolny konkurs plastyczny „Polska oczami dziecka”:

III Miejsce – Nina Kupisz (g. Biedronki)

Wyróżnienie  – Michalina Chojnacka (g. Kotki)

• Konkurs recytatorski przedszkolaków Gminy Piaseczno „Mała Syrenka”:

Wyróżnienie – Maja Cichocka (g. Słoneczka)

Wyróżnienie – Nina Kupisz (g. Biedronki)

• Między-przedszkolny konkurs „Kącik patriotyczny”

I miejsce – Grupa Słoneczka

CERTYFIKATY ZDOBYTE PRZEZ PRZEDSZKOLE

• CERTYFIKAT INNOWACYJNI W EDUKACJI JĘZYKOWO – PLASTYCZNEJ – ZA OTWAROŚĆ NA NOWE TRENDY EDUKACYJNE ORAZ TWÓRCZE PODEJŚCIE DO PRACY
  • CERTYFIKAT MŁODZI PATRIOCI – ZA KRZEWIENIE WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY PATIOTYZMU W KONTEKŚCIE HISTORII PAŃSTWA I NARODU POLSKIEGO