Osiągnięcia

• I miejsce i trzy wyróżnienia w konkursie plastycznym  zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie  „Zaczarowany świat Wandy Chotomskiej”
  • wyróżnienie w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie  „W świecie wierszy Wandy Chotomskiej”.
  • I i III miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Przedszkole Nr 6  „Ojczyzna w oczach małego Polaka”
  • I, II  miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym  pt. „Tradycyjna Palma Wielkanocna”,  zorganizowanym przez Centrum Kultury w Piasecznie,
  • certyfikat ukończenia  warsztatów   „Dzieci ratują”
  • VII edycja ogólnopolskiego konkursu „Sprawdzone przez przedszkolaków” firmy WADER – Zwycięzcami konkursu są dzieci z grup Jeżyki, Żabki, Słoneczka