Wspaniałe Wieści z Naszego Eko-Przedszkola w Piasecznie!

Nasze zdolne przedszkolaki pokazały, jak wielkie serca mają dla naszych pierzastych przyjaciół! Przekształciły one zwykłe kubeczki w urocze mini karmniczki dla ptaków. Ale co najważniejsze, te małe dzieła sztuki nie tylko zdobią nasz przedszkolny ogród, ale również zostały rozwieszone w różnych zakątkach naszego pięknego miasta Piaseczno!
Ale to nie koniec naszych ekologicznych działań!
Pan Radosław, cudowny dziadek naszej Alinki G., podarował przedszkolakom kule z pokarmem dla ptaków. Jego zawodowa wiedza i hobbystyczna pasja do ptaków znalazły piękne odzwierciedlenie w tych kolorowych kulkach, które teraz zdobią nasz ogród przedszkolny.
Jesteśmy dumni, że w naszym przedszkolu tak wielką wagę przywiązujemy do ekologii i nauczania dzieci o znaczeniu dbałości o naszą planetę. Dziękujemy Panu Radosławowi za wsparcie i inspirację!