Dziś w Przedszkolu nr 10 w Piasecznie odbył się niezwykły dzień otwarty. Liczba odwiedzających świadczyła o dużym zainteresowaniu rodziców wydarzeniem. Nauczyciele, oprowadzali zaciekawionych rodziców po kolorowych salach, odpowiadając na liczne pytania dotyczące programu nauczania i codziennego funkcjonowania przedszkola.
Pani Dyrektor mimo obowiązków również była do dyspozycji, udzielając informacji na temat wizji edukacyjnej placówki . Dla przyszłych przedszkolaków to wyjątkowa okazja, aby zaobserwować, jak przebiegają zajęcia w różnych grupach wiekowych. Ponadto, maluchy miały możliwość samodzielnego eksplorowania kolorowych kącików zabaw oraz przyjrzenia się z bliska jak przebiegają codzienne zajęcia.
Dzień otwarty w przedszkolu nr 10 w Piasecznie okazał się nie tylko doskonałą okazją do zdobycia informacji dla rodziców, lecz także wspaniałym doświadczeniem dla najmłodszych, którzy mogli bezpośrednio uczestniczyć w atmosferze edukacyjnej.