Konferencja realizowana w ramach Akredytacji Erasmusa Gminy Piaseczno

W dniu 7 lutego 2024 r. nauczycielki z naszego Przedszkola wzięły udział w Konferencji zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zalesiu Górnym. Konferencja ta zrealizowana została w ramach Akredytacji Erasmusa Gminy Piaseczno” Projekty międzynarodowe- możliwość czy konieczność nowoczesnej edukacji”.

Nauczyciele przygotowali stoisko i wystawę fotografii z odbytych mobilności oraz z praktycznych działań po powrocie z mobilności.

Aby uatrakcyjnić stoisko nauczyciele zorganizowali kącik twórczego działania. „Mój breloczek”, w którym królowały różnokolorowe koraliki i chwosty.Każda chętna osoba miała możliwość wykonania swojego własnego i unikatowego breloczka.

„Najważniejsze to poznać siebie i uwierzyć we własne możliwości. Wtedy możesz zdobyć świat”

Eleanor Roosevelt.

Poznajmy świat, uczmy się od siebie nawzajem, wymieniajmy spostrzeżenia, wzbogacajmy doświadczenia i wdrażajmy je do swoich działań. Wszystko to możemy osiągnąć biorąc udział w projektach międzynarodowych Erasmusa.