Książki i rzeczy z szatni.

Szanowni Rodzice ! W celu ułatwienia nam wszystkim pracy zdalnej jutro (07.04 – tylko jutro i tylko nasza grupa w tym dniu) w godzinach 8:30 – 15:00 będzie możliwość odebrania pakietów edukacyjnych dzieci. Książki będą wyłożone na stoliku przed przedszkolem. Nie będzie możliwości wejścia do przedszkola.
Dla Maćka Ch., Maćka M., Gosi Ł., Jasia W., Marysi Ch. i Zuzi R., przygotowane są pakiety “z rodzeństwem”, żebyście nie musieli Państwo przychodzić dwa razy 😉 Na stronie przedszkola dalej będę zamieszczała wszystkie prace, teksty i obrazki – domyślam się że nie wszyscy Państwo możecie mieć możliwość odebrania książek.

Do odbioru będą też jutro pościele i rzeczy z szatni – również przed przedszkolem.

Kamila Marchewka