Uwaga konkurs!

Ogłaszamy konkurs dla naszych przedszkolaków na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Na prace dzieci czekamy do 7 grudnia. Prace konkursowe zostaną wykorzystane jako kartki świąteczne dla seniorów z Miejskiego Klubu Seniora „Senior +” działającego w strukturach Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplom i drobne upominki 😉

» Read more

Praca domowa.

ĆWICZENIE 1. Pisz po śladzie. Uzupełnij brakujące litery. ĆWICZENIE 2. Wytnij sylaby i uzłóż z nich wyrazy. ĆWICZENIE 3. ĆWICZENIE 4.- Dla chętnych. Złóż sylaby w wyrazy. ĆWICZENIE 5. Popraw cyferki po śladzie. ĆWICZENIE 6. ĆWICZENIE 7.- Dla chętnych. Dodaj cyferki. Zapisz wynik cyfrą lub narysuj tyle kresek iile wynosi wynik. Miłej zabawy!!

» Read more

PRACA DOMOWA

1. Analiza i synteza słuchowa słowa tata. – Dzielenie słowa tata na sylaby, – Dzielenie słowa tata na głoski. – Co słyszycie na początku słowa tata? –  Z ilu głosek składa się słowo tata? 2. Podajemy słowa, które rozpoczynają się na głoskę t (torba, tor, tort…), mających ją na końcu (drut, krawat, młot…),  i w środku słowa (mata, buty, kotek…)

» Read more

Praca domowa

PRACA DOMOWA Wąż obrazkowy. Na arkuszu znajdują się obrazki, które należy wyciąć i w przypadkowy sposób rozłożyć na stole lub dywanie. Zadaniem dziecka jest ułożyć z obrazków węża wyrazowego – w taki sposób, by pierwsza litera danego słowa była taka sama, jak ostatnia litera słowa poprzedniego. Przykład: serce – ekran – noga – ananas– ser – rak  itd. Dokończ rymowanki:  Lata osa koło …………………………………….. nosa.  Leci muszka koło ……………………………….

» Read more

Akcja”Szkoła pamięta”

Przedszkole Nr 10 w Piasecznie po raz drugi przyłączyło się do Akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta’. Celem akcji było zwrócenie uwagi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności i związanych z historią Piaseczna i naszego regionu. Nasza akcja była realizowana tylko w przedszkolu ze względu na obostrzenia związane z pandemią.Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji na naszej stronie w

» Read more
1 2 3 12