KONKURS POPULARYZUJĄCY WIEDZĘ O GOSPODARCE O OBIEGU ZAMKNIĘTYM “EKOCYRKULARNI” EDYCJA 2

🌍 Ekocyrkularność to kluczowe pojęcie w budowaniu zrównoważonej przyszłości! ♻️ To podejście, które zachęca do minimalizowania odpadów i efektywnego wykorzystywania zasobów, dbając jednocześnie o naszą planetę.

👧🧒 A teraz cieszymy się ogromnie ogłaszając, że przedszkolaki w 2. edycji konkursu, jeszcze bardziej rozwinęły i ulepszyły swój poradnik dotyczący ekocyrkularności. 📚🌿

🌟 Co więcej, dzieci pokazały swoje pomysły społeczności lokalnej na to, jak działać bardziej ekologicznie i przyczynić się do ochrony środowiska. To niesamowite, jak małe ręce potrafią stworzyć duże zmiany! 🌎❤️

Zapraszamy Was do obejrzenia filmu, który dokumentuje te inspirujące działania dzieci. 👀🎥 Dajcie się zainspirować i dołączcie do nas w dążeniu do bardziej zrównoważonej przyszłości! 💪🌱

Projekt ekologiczny “Ekocyrkularni” 2 Edycja – YouTube