Uwaga ! Uwaga! Niespodzianka!

09.09.2021 r. Zapraszamy na Piknik Rozpoczynający Rok Przedszkolny .

Wybierzemy się w podróż pod hasłem “Lokomotywa Pana Tuwima” zabytkową Piaseczyńsko-Gròjecką kolejką wąskotorowa z postojem na polanie leśnej w Runowie i ogniskiem .

Rozkład jazdy:

6:30-8:00 – przyjście dzieci do przedszkola

8:15 – śniadanie

8:45 – wychodzimy z przedszkola pod opieką wychowawców (dotyczy grup: żabki, kotki ,motylki ,biedronki)

8:50 – zbiórka dla dzieci z grup: Słoneczka i Jeżyki na peronie kolejki wąskotorowej w Piasecznie ( w przypadku gdy dziecko nie zostało rano odprowadzone do placówki)

9:00 – odjeżdżamy kolejką

13:00 – powrót do przedszkola ( można odebrać dzieci z peronu)

Dzieci z najmłodszych grup ( Słoneczka i Jeżyki) potrzebują wsparcia najbliższych, także zapraszamy z 1 osobą towarzyszącą

Podczas wycieczki gwarantujemy dla każdego przedszkolaka drugie śniadanko, nietypowy obiadek oraz napoje dla dzieci ( niepotrzebne dodatkowe plecaki z prowiantem).

Ps. Oby tylko pogoda nam dopisała , a będzie wspaniała zabawa .